Elektronik Sigara ve Sigarayı Bırakmak

Sigara, çağımızın en büyük sağlık sorunlarına yol açan ve insan sağlığı üzerinde her gün yeni zararlarının tespit edildiği, başta kanser olmak üzere pek çok hastalığın ana kaynağıdır. Son yıllarda sigara bırakma ve sigaradan kurtulma konusunda komuoyunda başlatılan kamuspotları ses getirse de beklenilen etkileri ve geri dönüşleri yaratmamaktadır.

Sigara bırakmada etkisi yüzde 90 gibi rakamlara ulaşan elektronik sigara, insanoğlunun sağlıklı ve temiz bir hayata kavuşması için tasarlanmış mucize bir cihazdır. Elektronik sigara, e-sigara yada dijital sigara olarak bilinen bu cihazın temel çalışma presibini içerisine doldurulan sıvıyı buhar haline dönüştürmesi olarak düşünebilirsiniz.

İstediğiniz aromadaki(tütün yada meyve) e-likit -yada dolumsıvısı olarak da adlandırdığımız- içerisinde belirli oranlarda nikotin bulunan sıvıyı buhar haline getirmektedir. Böylece içerisinde nikotin olan bu buhar sayesinde vücudunuzun nikotin bağımlılığı giderilmiş oluyor. Ancak sigara içerisindeki diğer binlerce kanserojen maddelere engel oluyorsunuz.

Tercih edeceğiniz e-likit , dolum sıvılarında nikotin oranını siz belirleyebiliyorsunuz. Nikotin seviyesini yavaş yavaş azaltarak sıfıra kadar düşürebilirsiniz. Böylelikle sigara bırakmada yaşadığınız pisikolojik sorunları yaşamadan yavaş yavaş sigarayı bırakabilirsiniz.

Bu sitenin amacı, elektronik sigarayı, içerisinde kullanılan e-likit olarak tabir edilen dolumsıvılarını, elektronik sigara yedek parçalarını, elektronik sigara aksesuarlarını size en doğru biçimde tanıtmak ve anlatmaktır.

Avrupa ve Amerika’ da yasal olan elektronik sigara, bu ülkelerde milyonlarca insanın hayatını şimdiden kurtarmış durumdadır.Umarız bu mucize cihaz ülkemizde zamanla yaygınlaşır ve herkes sigara illetinden kurtulur.

Dekanglikit.co

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s